הזדמנות מיוחדת: המשחקים שמחפשים אתכם

נותרו עוד פחות מחודשיים לביגור, ואנחנו כבר מתקרבים ליום בו נציג את המשחקים שיהיו זמינים בכנס. ביגור כבר כמעט מלא לגמרי במשחקים – אומנם אנחנו עדיין מקבלים הצעות, אבל כבר לא נוכל להבטיח לאשר כל משחק שיתקבל.

עם זאת, יש עדיין כמה סוגי משחקים שאנחנו רוצים שירוצו, ולשם כך אנחנו מחפשים מנחים. כמוכם, למשל! זוהי הזדמנות להריץ בכנס, ובנוסף, צ'אנס אחרון לקבל את כל קוביות היוזמה במינימום מאמץ. (כולל קובית ההגשה המוקדמת – כי המשחק התקבל לכנס בשלב מוקדם. פשוט לא על ידיכם!)

 

ליגת ההרפתקנים (Adventurers League) ואגודת מגלי הארצות (Pathfinder Society)

לשחק מבוכים ודרקונים או פאת'פיינדר בכנס ביגור מעולם לא היה קל יותר. ב-"ליגת ההרפתקנים" וב-"אגודת מגלי הארצות" יכולים השחקנים לבנות לעצמם דמות, ולהמשיך איתה מהרפתקה להרפתקה, לעלות בדרגות, ולגלות ביחד את הסיפור המתפתח בעולמות המשחק הרשמיים של מו"ד 5 ופאת'פיינדר.

מנחים שיצטרפו לצוותי המנחים החביבים (באמת, אחלה אנשים) של הליגה או האגודה יזכו לקבל הרפתקאות רשמיות מוכנות, ויוכלו גם להשתתף במפגשי הכנה שבהם, בעצם, משחקים ביחד עם המנחים האחרים. שלא לדבר על הצ׳ופרים הנוספים – הזדמנות לקבל ספרים ומוצרים של השיטה החביבה עליכם.

לפרטים, שלחו מייל אל אייר בנימין (הליגה) או יהודה חלפון (האגודה), או כנסו לקבוצות מבוכים ודרקונים 5 או אגודת מגלי הארצות בפייסבוק.

 

חקירות Call of Cthulhu

במסגרת שיתוף פעולה שלנו עם Chaosium, החברה שמוציאה את משחקי קריאתו של קת'ולהו, משחק האימה המוכר ביותר בעולם, כבר קרוב ל-30 שנים. יש לנו 11 הרפתקאות כנסים מצוינות שמחכות למנחה המטורף שיריץ אותן לשחקניו ההזויים. כל אחד מהמנחים יקבל PDF עם כל 11 ההרפתקאות – אבל כדאי לו לשקול היטב האם לחשוף את שכלו בן התמותה בפני סודות עתיקים רבי-עוצמה כל כך, שמעטים זכו לחזות בהם מבלי לאבד את שפיות דעתם. אז לשיקולכם.

לפרטים נוספים, שלחו לנו מייל ונחזור אליכם. במפתיע. מתוך החשיכה.

 

הנוטרים: נקמת האימפריה חוזרת

שולחן ״הנוטרים״ הוא כבר מסורת עתיקה של ביגור. השולחן יהיה פעיל לכל אורך הכנס, בהרפתקה אחת ארוכה, מתמשכת, ופתוחה לכל שחקן ושחקנית. השנה הנוטרים יוצאים אל בין הכוכבים, ואנחנו נשמח אם תצטרפו לצוות ההנחיה של שולחן הנוטרים.

מנחים המצטרפים לצוות יקבלו שיטה קצרה שנכתבה במיוחד לנוטרים, ואת כל הסיכומים והלקחים מהשנים הקודמות. ההנחייה יכולה להיות מאולתרת, או שתוכלו לקבל הרפתקה כתובה מראש, עזרה בתכנון נקודות עוגן, רשימת התקלות ואירועים וכו׳. מכיוון שהמשחק רץ לאורך כל הכנס, אפשר להריץ בכל זמן, ואפשר לתת שעה או שעתיים או שלוש או ארבע או כמה שרוצים. לא פחות משעה, לא יותר מחצי יום, ואפשר כמובן להנחות כמה פעמים.
לפרטים, שאלות והתנדבות להנחות לנוטרים האמיצים, צרו קשר עם איתי גרייף.

 

טורניר מבוכים ודרקונים הארדקור

האם אתם מבוגרים מספיק כדי לזכור את הימים בהם בכנס הייתה הרפתקה אחת? שבהפסקה היינו חולקים בהתלהבות חוויות מהמבוך שבדיוק שרדנו ואז חוזרים לשולחן וצוללים לתוכו שוב? אם אתם מתגעגעים לימים ההם – בואו להנחות בטורניר שלנו, ואולי הקבוצה שלכם תהיה זו שתצליח להגיח בחיים ממקדשו הנסתר של טמואצ'ן! בביגור הזה נריץ ההרפתקה מטורניר ה-AD&D של כנס אוריג'ינז 1979, בהמרה לשיטת חרבות וכשפים. לפרטים נוספים והצטרפות להנחיה, צרו קשר עם איתי חורב.

כבר שבועיים שמפרשי ספינתו של יאריתלום נראים באופק, וכעת ברור – דרך הים כבר לא תימלטו. עגנתם בחוף הלא מוכר ונכנסתם אל תוך היער בתקווה לאבד אותו שם, אבל ההתקדמות הייתה איטית מדי. כשהגעתם אל הריסותיו של מקדש עתיק בקרחת היער, כבר יכולתם לשמוע את הגששים מאחוריכם. נעמדתם במעגל והתכוננתם לקרב האחרון, כשלפתע – האדמה זעה. הרצפה תחת רגליכם נעלמה ונבלעתם אל תוך האפלה, בין סלעים מתגלגלים ומפולת עפר.
כעת תצטרכו לגייס את כל תושייתכם, את כל כוחותיכם ואת כל הידע והטריקים המלוכלכים שלמדתם בשנות הרפתקנות ארוכות, כדי להימלט ממקדשו הנסתר של טמואצ'אן. אם עדיין תהיו מתחת לאדמה כשתשקע השמש, לא תזכו לעולם לראות שוב את אור היום.

 

קטגורית גיל חדשה, 27+! מעוניינים?

אחד הדברים שנוהגים לבקש מאיתנו פעמים רבות הוא ליצור קטגורית גיל מיוחדת עבור שחקנים בגילאי 27 פלוס. כשם שרוב השחקנים בני ה-16 יעדיפו לשחק עם בני גילם, ולא עם הזקנים העתיקים שנולדו באלף הקודם, כך גם רבים מבני ה-30 ומעלה מעדיפים לשחק עם בני גילם, ולא עם הילדים זבי החוטם שאין להם כבוד למסורות העתיקות.

אנחנו שוקלים כעת לפתוח קטגוריה שכזו, ופונים אליכם בשאלה. מנחים, האם תהיו מעוניינים לשלוח לנו עוד משחק, שמיועד לקטגורית הגילאים הזו? (אפשר גם לשנות משחק קיים ולהזיז אותו בין קטגוריות גיל, אבל אנחנו מעדיפים להמנע מזה אם אפשר)

אם מספיק מכם מעוניינים ומסוגלים להגיש משחק לקטגורית גילאי 27+, כך שיהיו בביגור 5-6 משחקים כאלו, ניצור קטגוריה כזו. אנא פנו אלינו במייל.

3 thoughts on “הזדמנות מיוחדת: המשחקים שמחפשים אתכם

השאר תגובה