כרטיס יומי – איך רוכשים ומה מקבלים

כנס ביגור נערך במתכונת של כרטיס יומי: קונים כרטיס אחד, ונכנסים ליום שלם (או כל היומיים), ללא תשלום נוסף על אירועים פרטניים.
הורים וילדים עד גיל 11 יכולים להיכנס כשאחד מהם רק מלווה; המלווה מקבל כרטיס כניסה בלבד בחינם. כלומר, ילדים עד גיל 11 יכולים להכנס כמלווים עם ההורים שלהם, ולהיפך, הורים לילדים עד גיל 11 יכולים להכנס כמלווים עם הילדים שלהם. ‎אם גם ההורה וגם הילד רוצים להירשם מראש לאירועים, הם צריכים שניהם כרטיסים יומיים מלאים.‎

סוגי הכרטיסים

 • כרטיס יומי – כניסה לאחד מימי הכנס, עם אפשרות להירשם מראש לאירועים ביום הזה. 100 ש"ח.
 • כרטיס לכנס כולו – כניסה לכל הכנס, עם אפשרות להירשם מראש לאירועים. 180 ש"ח.
 • כרטיס ערב – כניסה החל מ-17:00 באחד מימי הכנס, עם אפשרות להירשם מראש לאירועים שמתחילים החל מ-17:00 באותו יום. 60 ש"ח.
 • כרטיס לשני הערבים – כניסה החל מ-17:00 בשני ימי הכנס, עם אפשרות להירשם מראש לאירועים שמתחילים החל מ-17:00 באותו יום. 110 ש"ח.
 • כניסה בלבד – כניסה לאחד מימי הכנס (גישה מלאה לאירועים החופשיים), 30 ש"ח. כניסה לשני הימים, 55 ש"ח. על מנת להירשם למשחקים במקום, ניתן יהיה לשדרג את הכניסה לכרטיס מלא.

מה מקבלים עם כניסה לכנס

כנס ביגור 17 כולל כמות גדולה של אירועים שלא דורשים הרשמה מראש, במידה משמעותית יותר משנים קודמות. הכניסה לכנס מקנה כניסה חופשית לכל האירועים האלו:

 • חמשת השולחנות הפתוחים – הנוטרים, נפילתם של אדוני החורבות, "מדברים על…", "כותבים עם…", ושולחן האלתור. סקרנים לפרטים?
 • ספריית משחקי הלוח של "הספריה הנודדת" – אחת האטרקציות המצליחות של שנים קודמות
 • אירועים מזדמנים, כדוגמת הקלטת הפודקאסט "על כתפי גמדים" בהשתתפות קהל, אירוע הסיום של הנחיה אולימפית, ואחרים
 • בנוסף, גם גישה לדוכנים, הזדמנות להיפגש עם המוני שחקנים שאתם מכירים או שעוד לא הכרתם, נטוורקינג לדמויות שלכם, ו-115 נקודות ניסיון.

הכניסה מאפשרת גם הרשמה במקום למשחקים. בכל רגע בכנס אפשר לגשת לדלפק המודיעין, בו אפשר יהיה להירשם למשחקים שנותרו בהם מקומות פנויים.

הרשמה מראש לאירועים

על מנת להירשם מראש לאירוע כדי להבטיח את מקומך בו, עליך לרכוש תחילה כרטיס יומי (הרשמה לאירוע אינה עולה תשלום נוסף). ההרשמה מראש תפתח בימים הקרובים, ותעשה דרך האתר.

חשוב לדעת! אם נרשמת מראש לאירוע ולא הגעת אליו עד 5 דקות אחרי שעת ההתחלה שלו, ההרשמה שלך תבוטל והמקום שלך ינתן למישהו אחר.

הנחות למנחים ולמתנדבים

מתנדבים ומנחים זוכים בכניסה לכנס, אבל לא בהכרח גם באפשרות להירשם מראש למשחקים.

 • הנחיית משחק אחד או משמרת התנדבות אחת – כניסה לכנס ביום ההנחיה או ההתנדבות. ניתן להרחיב את הכניסה לכרטיס יומי (מאפשר הרשמה מראש) ב-50 ש"ח, או לכרטיס לשני הימים ב-130 ש"ח.
 • הנחיית שני משחקים או שתי משמרות התנדבות – כרטיס יומי לכנס ביום ההנחיה או משמרת ההתנדבות (אם ההנחיות/משמרות נערכות בשני הימים, היום הוא לבחירת המנחה/מתנדב), ובנוסף גם כניסה לכנס ביום האחר; ניתן להרחיב את הכניסה הזו לכרטיס יומי (מאפשר הרשמה מראש) ב-50 ש"ח.
 • הנחיית שלושה משחקים ומעלה או שלוש משמרות התנדבות ומעלה – כרטיס לכנס כולו, בחינם.
איך מקבלים את ההנחה?

הנחות למנחים ולמתנדבים יוזנו למערכת ההרשמה כשוברי הנחה:

 • הנחיית משחק אחד או משמרת התנדבות אחת – שובר בשווי 50 ש"ח.
 • הנחיית שני משחקים או שתי משמרות התנדבות – שובר בשווי 130 ש"ח.
 • הנחיית שלושה משחקים ומעלה או שלוש משמרות התנדבות ומעלה – שובר בשווי 180 ש"ח.

השוברים יהיה לפי כתובת האימייל שהמנחה או המתנדב הזין בטופס ההרשמה.
לפני רכישת הכרטיסים, וודאו שיש לכם קופון. מנחים שאין להם קופון מתבקשים לפנות אל צוות משחקים במייל games@bigor.org.il . מתנדבים שאין להם קופון מתבקשים לפנות אל צוות כח-אדם במייל volunteer@bigor.org.il .
לא ינתן החזר למנחים ולמתנדבים שרכשו כרטיס בלי שובר הנחה.


שאלות ותשובות

בשנים קודמות לא היה כרטיס יומי, למה החלטתם לשנות את שיטת התמחור?

לפורמט של מכירת כרטיסים יומיים יש כל כך הרבה יתרונות על פני מכירת כרטיסים לאירועים, שכבר שנים ארוכות שזהו הפורמט העיקרי כמעט בכל כנס חובבים (ומקצועי) משמעותי בעולם. המשתתפים משלמים כמעט בדיוק אותו דבר אבל מקבלים יותר. מי שרוצה לשמוע עוד על השיקולים בנושא הכרטיס היומי מוזמן לאירוע "מדברים על ביגור", שיערך ביום חמישי, 06/04, בין 16:00 ל-18:00, בשולחן "מדברים על" באולם.‎

אבל מה אם אני רוצה להגיע לכנס רק בשביל אירוע אחד וזהו? 

אם זהו המצב, אז אנחנו מקווים שהאירוע שאליו אתה מתכוון להגיע הוא בשעות הערב, או-אז אפשר לקנות כרטיס מוזל. אם התכוונת להגיע רק לאירוע אחד בשעות הבוקר, ומצאת את עצמך עם כרטיס יומי, אנחנו מקווים שתשקול להישאר בכנס עוד קצת, לשבת באחד השולחנות הפתוחים, או להצטרף לאחד האירועים הפתוחים! ביגור הוא שוק של משחקים, אנחנו רוצים לעודד אותך לנסות ולהתנסות.

ואם אתה שייך לקבוצה (הקטנה מאוד, מניסיון העבר) של אנשים שבאים רק לאירוע אחד בבוקר, מבלי שיוכלו להישאר מעבר לו, אז כן, אין ברירה, עליך לקנות כרטיס יומי.

האם מספר הכרטיסים היומיים מוגבל? מתי מתחילה ומסתיימת מכירתם?

מספר הכרטיסים היומיים אינו מוגבל, ומכירת הכרטיסים היומיים לא תיסגר.‎ כלומר, אם נמכור כמות כרטיסים ששווה לכמות התוכן שיש לנו, אז נסגור, אבל זה דורש שיגיעו לביגור *כפול* אנשים מבשנה שעברה.‎ מכירת הכרטיסים היומיים תתחיל מעט לפני פתיחת ההרשמה מראש.

למה הכרזתם רק עכשיו על התמחור? אם הייתי יודע יותר מוקדם, הייתי מתנדב/מנחה יותר!

מאחר וזוהי הפעם הראשונה שאנחנו מנסים את המנגנון החדש, לקח לנו הרבה זמן להחליט איך הוא יפעל, והיינו תלויים בכמות משחקים מסוימת כדי שנדע אם אנחנו בכלל יכולים לעשות את זה. אנחנו מתנצלים על העיכוב, אבל יש שתי חדשות טובות: ראשית, אם הכל יעבוד חלק השנה, החל משנה הבאה זה יהיה הנוהל הרגיל והמוכר; ושנית, עדיין אפשר להירשם להנחיה והתנדבות! אפילו משמרת התנדבות אחת חותכת את מחיר הכרטיס היומי בחצי.

יש לכם שאלות נוספות? בדקו את עמוד השאלות והתשובות הכללי של הכנס, או פנו אלינו ל- info@bigor.org.il.

השאר תגובה