בואו להנחות משחק‎ בביגור!

כנס משחקי התפקידים הותיק בארץ חוזר גם השנה, ב-5-6 באפריל 2017 (חופשת הפסח), ליומיים של משחקים שולחניים, חיים וסדנאות.

בוא להנחות משחק מתוך המערכה הביתית של החבורה שלך, או להריץ את משחק האינדי האהוב עליך. בואי לבדוק את הרעיון שתמיד רצית לנסות, בין אם פנטזיה או מד"ב, הרפתקה או קונספירציה, אימה או הומור. ביגור הוא שוק משחקי התפקידים הגדול בארץ, יש בו מקום לכולם!

רשמו את המשחק שלכם עד לסוף דצמבר, וקבלו קוביה

בביגור 2017 אנחנו מציגים את קוביות היוזמה, שיטה חדשה שתתגמל את המנחים שנותנים הרבה מעצמם לקראת הכנס, ותעזור לשחקנים לשער עד כמה מושקע המשחק אליו הם חושבים להירשם.
על מנת לקבל את ה-ק6, חשוב שתגישו את המשחק עד ה-31 בדצמבר. הרשמו דרך טופס הגשת האירוע כבר עכשיו, ואל דאגה – תמיד אפשר לערוך את המשחק והקדימון אחרי ההגשה, כדי לשפר אותם אם תרצו.
את שאר הקוביות מקבלים על הרשמה להנחיה (אוטומטי!), שליחת המשחק המוכן (כדי שנדע שהוא אכן מוכן), השתתפות במפגש כתיבה (כבר עשיתם כמה!) והרצת משחק ניסיון. הפרטים המלאים מופיעים כאן.

מה קורה אחרי הגשת המשחק

לאורך השבועות הקרובים יפנו אליכם "צוות מוזה", האנשים האחראיים על תמיכה במנחים. במידה ותרצו, הם יעזרו לכם ליצור, לשנות, להוסיף, או אפילו פשוט לספק לכם הרפתקה שלמה, לטובתך ולטובת השחקנים שלך.

מה עוד כדאי לדעת

  • רוצים להריץ משחק, אבל אין לכם רעיון? הנה כמה מהמשחקים שכבר התחלנו לארגן – והם מחפשים שותפים לדרך!
  • ביגור הוא גם המקום להנחות בפעם הראשונה! בין אם מבוכים ודרקונים, פאת'פיינדר, או כל שיטה אחרת, תקבלו מאיתנו הרפתקה מוכנה ותמיכה מלאה לאורך כל הדרך.
  • מחפשים חוות דעת על הקדימון שלכם, כדי לוודא שהוא מושך שחקנים? היכנסו לקבוצת הפייסבוק לביקורת קדימונים, שנועדה בדיוק לזה.

אנא הגישו את המשחק שלכם עד סוף החודש!

זה טוב לכם, כי תקבלו קוביה, וזה טוב לכנס, כי זה עוזר לנו להתכונן לאירוע על הצד הטוב ביותר.

בתודה, מארגני ביגור:
צוות מוזה, בעניין השראה, עזרה בכתיבה, ומשחקים מוכנים – מיכאל פבזנר muse@bigor.org.il
צוות ארגון משחקים, בעניין שיבוצים, שעות, וארגונים – אנה בילצקי-סורג'ון games@bigor.org.il
מנהל הכנס, בכל עניין אחר – גיל רן manager@bigor.org.il

השאר תגובה