שולחנות פתוחים

מה אפשר לעשות בביגור במהלך היום, אם לא נרשמת למשחק? אפשר להצטרף לחמשת השולחנות הפתוחים שלנו, למשחק, שיחה, או יצירה. 

להסתובב בביגור זה כיף, גם אם לא נרשמתם למשחק – כי יש המון רולפליירים מסביב, כולם חולקים את אותו תחביב אדיר. אפשר לתפוס כמה מהם להרצה ספונטנית, לתכנן ביחד את הסשן הבא בקמפיין שלכם, או סתם לשבת ולדבר על משחקי תפקידים. לכן השנה אנחנו מציעים חמישה שולחנות פתוחים וחופשיים, שעושים בדיוק את זה. חמשת השולחנות יהיו פעילים לאורך כל הכנס, עם פעילויות אליהן אפשר להיכנס מתי שרק רוצים, או פעילויות קצרות בנות שעה-שעתיים – הכל מוגש להנאתכם הספונטנית.

1. שולחן האלתור

כולם מאלתרים במשחקי תפקידים. שחקנים, מנחים, שולחניים וחיים. שולחן האלתור מיועד לכל מי שרוצה לנסות, לתרגל ולהשתפשף באומנות האלתור במשחקי תפקידים. כאן יחכו לכם פעילויות ועזרים תומכים ומעודדי אלתור: עזרים ליצירת דמויות אקראיות; קוביות הסיפור של רורי; המשחק עטור השבחים ״מיקרוסקופ״, ועוד משחקים שעוזרים להמציא דברים ביחד; קלפי Storypath; ועוד המון שטיקים קטנים למשחקים קטנים ומאולתרים. אתם מוזמנים לנסות את כוחכם כמנחים או כשחקנים, ואז לעבור למשהו אחר, לנסות לאלתר שוב מחדש – או פשוט להמשיך לשחק. מה שמתאים לכם. בנוסף לשולחן האלתור, ירוצו בכנס גם משחקים באורך מלא בשיטות מעודדות אלתור, תיערך סדנא לאלתור במשחקי תפקידים, אבל הופ, צריך לעבור לשולחן הבא.

2. מדברים על…

לשחק משחקי תפקידים זה נחמד, אבל להתווכח על משחקי תפקידים? עוד יותר טוב! בינינו, מה היה התחביב שלנו בלי דיונים מטורפים על… הכל? כל שעתיים תיפתח בשולחן שיחה על נושא אחר. הדיונים יהיו מונחים, אבל אלו אינן הרצאות – אלה רולפליירים, שיושבים בביגור, ומדברים על שיטות מוזרות, על קמפיינים, על כנסים בחו״ל, על ביגור, על מפלצות, על שחקנים ועל מה לא. רוצים להנחות גם אתם דיון מונחה בשולחן ״מדברים על״? נהדר! ספרו לנו על כך.

3. הנוטרים – בחלל!

אגדה, שהפכה למיתוס, שהפכה למותג. הנוטרים מלווים אותנו מביגור לביגור כבר שנים ארוכות, מסייעים לעוברי אורח תמימים, ומציעים להם מקום לשבת ולשחק משחקי תפקידים. באי ביגור הותיקים כבר מכירים היטב את ארגון ההרפתקנים הזה, ואם זהו הביגור הראשון שלכם – יש הטוענים שהחוויה לא תהיה שלמה בלי להתיישב לזמן מה, ולהצטרף לנוטרים במשימתם. המשחק מתייחס בכך שהכניסה והיציאה הן חופשיות לחלוטין, ואפשר להצטרף, לנדוד עם הנוטרים, לפרוש זמנית לעיסוקיכם, ולחזור כעבור שעה, ארבע שעות, בסוף היום או אפילו ביום למחרת, עם אותה הדמות – ולראות מה הפוחזים החדשים עשו למשימה החשובה שלכם.

השנה, הנוטרים מצטרפים לחגיגות 40 שנים לשיטת המשחק Traveller, אחד ממשחקי התפקידים הותיקים והקלאסיים, ויוצאים אל עבר החלל, הגבול האחרון.

4. כותבים… עם…

למה לשמוע הרצאה ממישהו שיודע לכתוב משהו, אם אפשר לשבת בביגור ולכתוב את המשהו הזה איתו ביחד? בשולחן ״כותבים עם״ אתם מוזמנים למפגשי כתיבה קצרים וממוקדים, ביחד עם אנשים שכבר כתבו המון דברים כאלה. בביגור הזה אנחנו נכתוב תוכן לחברות ענק (וויזארדס ופאיזו), נחשל מערכות משחק, נכתוב נאפסים, משחקים חד פעמיים, חפצי קסם נדירים ואדירים – ועוד הנוצה נטויה. באנו, כתבנו, ניצחנו.

5. נפילתם של אדוני החורבות

בשולי העולם שנבנה מהריסות הסדר הישן, שוכנות מפלצות נוראיות. הן שומרות עלינו, בני האדם, מצונפים מפחד, רעבים, קפואים ורטובים. אתם הגיבורים שימצאו כיצד להתגבר עליהן. צאו לשממה, חקרו את הריסות העולם הישן, פגשו את מי שחי שם היום, והרחיבו את גבולות היישוב האנושי. אבל חשוב שתשלימו עם העובדה, שלפעמים המפלצות מנצחות.

״נפילתם של אדוני החורבות״ הוא משחק תפקידים המשלב את אווירת הקווסטים הישנים עם חקירת עולם. בכל פעם חבורת גיבורים אמיצים (אלה אתם!) ייצאו אל החורבות כדי לגלות מה קורה שם, ובתקווה, גם לחזור. הכניסה חופשית.

2 thoughts on “שולחנות פתוחים

השאר תגובה