הכנס המרכזי ה-17 למשחקי תפקידים בישראל

[easy_countdowner name="demo_countdowner" theme="default" animation="smooth" end_date="2017-04-05" end_time="08:00:00" day_label="ימים" hour_label="שעות" minute_label="דקות" second_label="שניות" day_color="#800080" hour_color="#800080" minute_color="#800080" second_color="#800080" circle_bg_color="#ffd700"]

ביגור הוא מקום של מפגש ושפע.

ביגור הוא יריד המציע שפע של משחקי תפקידים, ומכיל מבחר רחב מבין הדברים המתרחשים בתחום משחקי התפקידים בישראל. יש בו מקום לכל רעיון, אך אף רעיון אינו תופס את מרכז הבמה. ביגור אינו מספר סיפור אחד על מהם משחקי תפקידים, אלא סיפורים רבים מנקודות מבט רבות ושונות, כך שכל אחד ואחת ממבקרי הכנס יכול לחוות את כל הסיפורים כולם. כל מבקר בכנס יכול לבחור אם להכנס לעומקם של סיפורים בודדים, או לקבל טעימה קטנה מכל אחד.

ביגור הוא מקור השראה למשחק.

רחבת המשחקים בביגור קוראת לכל אחד ליצור ולשחק משחקי תפקידים. דברים חדשים נוצרים בביגור וסביבו, בין אם אלו רעיונות חדשים ומעניינים, או ביטוי חדש לרעיונות קיימים ויציבים, עם קבוצת משחק חדשה שנוצרת ומתחילה לשחק. אנשים באים לביגור כדי לספק את הרצון לשחק משחקי תפקידים, אך גם כדי לקבל השראה מחודשת למשחקי תפקידים חדשים.

ביגור הוא כנס ותיק, המאורגן בידי מתנדבים.

amuta-logoכנס ביגור (BIGOR – Big Israeli Gathering of Role-Players) הוא כנס הדגל של העמותה למשחקי תפקידים בישראל, המתקיים כל שנה במהלך חופשת הפסח. הכנס כולל מגוון פעילויות לקהל שחקני התפקידים בישראל ולקהל השחקנים בכלל: פעילויות הליבה בכנס הינן משחקי תפקידים שולחניים וחיים והתוכן הנלווה להם (כגון סדנאות, הרצאות, ואירועים קהילתיים), אך הכנס כולל גם אירועי משחקי לוח וקלפים, משחקי מיניאטורות, ספריית משחקים פתוחה, דוכני יוצרים, ועוד.

מה אתם עומדים להנחות בביגור?