במיוחד לביגור

ביגור מלא במגוון עצום של משחקים מיוחדים!

הנוטרים: האימפריה חוזרת

שולחן ״הנוטרים״ הוא כבר מסורת עתיקה של ביגור. השולחן יהיה פעיל לכל אורך הכנס, בהרפתקה אחת ארוכה, מתמשכת, ופתוחה לכל שחקן ושחקנית. השנה הנוטרים יוצאים אל בין הכוכבים, ואתם מוזמנים להצטרף למסע!

שיטות פורצות דרך

לא כל השיטות נוצרו שוות: חלקן הכו גלים, עשו משהו מדהים בפעם הראשונה, או הפתיעו את השחקנים של תקופתן. בביגור השנה נגיש מעין תערוכה של כמה מהשיטות פורצות הדרך – אך מאחר וזה ביגור, התערוכה תוצג בצורת משחקים.

נוכלים באפילה

בביגור ירוצו מספר משחקים באחת השיטות המסקרנות מהעת האחרונה: Blades in the Dark – משחקים על כנופיות נועזות שזוממות מזימות, מבצעות פשעים, וצוברות אויבים וצרות עם כל צעד.

משחקי "להבים באפילה"

משחקי קולנוע

אוהבים סרטים? אוהבים משחקי תפקידים? אתם בבירור צריכים להשתתף במשחקי הקולנוע של ביגור. כל משחק יהיה מבוסס על סרט אחד, יתן לשחקנים לשחק חלק מהדמויות שבסרט, ויחקור כיוונים שונים שאליהם הסרט עשוי היה ללכת אם דברים היו קורים אחרת.

הקמפיין שלי

משחק כנס הוא שונה ממשחק בקמפיין מתמשך — אבל במשחקי "הקמפיין שלי," תקבלו טעימה מקמפיין בכל זאת. כל מנחה מביא משחק שמעביר חלק מהטעם והחוויה של הקמפיין שלו.

מדברים על…

שורה של אירועים פתוחים. לכל אחד יש משהו שהוא אוהב לדבר עליו — בואו לדבר איתם, ללמוד, להתווכח ולשוחח על הדברים שאתם אוהבים לדבר עליהם גם!

מיזם אספמיה

שמועות אפילות נשמעות ברחובות, אנשים נעלמים בשעות לילה, והגורם המקשר נושא את השם "מיזם אספמיה". מהו אותו מיזם מסתורי? את זה תצטרכו לגלות בעצמכם. במשחק של "מיזם אספמיה", לא רק השחקנים לא יודעים את האמת כשהמשחק מתחיל – גם המנחה לא יודעת אותה, שכן את השמועות שהדמויות יחקרו ממציאים השחקנים עצמם.

השנה בביגור, תחקרו את מיזם אספמיה במקומות, עולמות, ורקעים מפתיעים במיוחד…

משחקי מיזם אספמיה

טורניר מבוכים ודרקונים הארדקור

האם אתם מבוגרים מספיק כדי לזכור את הימים בהם בכנס הייתה הרפתקה אחת? שבהפסקה היינו חולקים בהתלהבות חוויות מהמבוך שבדיוק שרדנו ואז חוזרים לשולחן וצוללים לתוכו שוב? אם אתם מתגעגעים לימים ההם – בואו לשחק בטורניר שלנו, ואולי הקבוצה שלכם תהיה זו שתצליח להגיח בחיים ממקדשו הנסתר של טמואצ'ן!

לחצו כאן כדי לראות את כל המשחקים המיוחדים בביגור!